+48 730 938 938 ul. Epicka 1, 60-461 Poznań

Witamy w Klinice

Stomatologia Strzeszyn.

Nasza klinika zaprojektowana została z myślą o Pacjencie, tak aby zapewnić Mu maksymalny komfort od pierwszej wizyty aż do zakończenia leczenia. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy doświadczony zespół lekarzy-stomatologów, gabinety wyposażone w najwyższej klasy sprzęt oraz nowoczesną pracownię RTG. Stomatologia Strzeszyn to miejsce, w którym profesjonalizm, przyjazna atmosfera oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka sprawiają, że wizyta u stomatologa staje się przyjemna.
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn
Troska

Troska

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie,
z troską i empatią. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.
Jakość

Jakość

Nie uznajemy kompromisów w procesie leczenia. Pracujemy na najlepszej jakości sprzęcie i stosujemy materiały renomowanych producentów.
Profesjonalizm

Profesjonalizm

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i stale podnosimy nasze kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi standardami leczenia.

Pierwsza wizyta

Wywiad medyczny - przeprowadzany z Pacjentem podczas pierwszego spotkania - odgrywa kluczową rolę w perspektywie całego procesu leczenia. Na podstawie historii dotychczasowego leczenia, danych pozyskanych z wywiadu, przeglądu stomatologicznego oraz danych diagnostycznych, lekarz opracowuje dla Pacjenta optymalny plan leczenia.

Nowoczesne wnętrze

i przyjazna atmosfera.

W trosce o dobre samopoczucie Pacjentów, nadaliśmy nowoczesnym wnętrzom naszej kliniki, klasyczne, stonowane barwy oraz zadbaliśmy o naturalną roślinność.
O Państwa pozytywny nastrój zadba również relaksująca muzyka i przede wszystkim szczery uśmiech pracowników kliniki.
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn

Pełna diagnostyka

Stomatologia Strzeszyn umożliwia Pacjentom wykonanie wszystkich komlepksowych badań diagnostycznych niezbędnych do zaplanowania procesu leczenia oraz weryfikacji jego przebiegu. Dysponujemy najwyższej jakości aparatami rentgenowskimi z czujnikami radiowizjografii, umożliwiającymi wykonanie zdjęć RTG z minimalną - komputerowo dobraną dawką promieniowania. Oferujemy Państwu również wykonanie tomograficznych zdjęć 3D w wysokiej rozdzielczości, a także cyfrowych zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.

Stomatologia Strzeszyn to miejsce, w którym profesjonalizm

oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka

sprawiają, że wizyta u stomatologa staje się przyjemna.

Jak leczymy

Każdy z nas jest inny, dlatego do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie.
Leczenie traktujemy jako proces i podchodzimy do niego holistycznie. W trakcie terapii ważny jest dla nas plan działania, dzięki któremu Pacjent jest świadomy stanu zdrowia swojej jamy ustnej.
Dążymy do jasno określonych, ustalonych wspólnie z Pacjentem celów.
 • Krok 1

  Diagnostyka i konsultacja

  Stanowi podstawę leczenia w naszej klinice. Dzięki rzetelnemu badaniu Pacjenta, jesteśmy w stanie zdiagnozować procesy chorobotwórcze na wczesnym ich etapie i podjąć odpowiednią terapię. Po kompleksowej diagonostyce, przedstawiamy Pacjentowi szczegółowy plan terapii.

 • Krok 2

  Higienizacja

  Proces leczenia rozpoczynamy od profesjonalnego czyszczenia zębów. Dokładnie przeprowadzone zabiegi higienizacyjne są punktem wyjścia dla kolejnych etapów leczenia. Praca na oczyszczonych zębach ma wpływ na efekty osiągane w kolejnych krokach terapii, a instruktaż higieny uczy Pacjenta jak dbać o zdrowie jamy ustnej, aby zminimalizować ryzyko nawrotu stanów chorobowych.

 • Krok 3

  Chirurgia i periodontologia

  Sanacja jamy ustnej polega na usunięciu ognisk zapalnych, które negatywnie wpływają zarówno na zdrowie jamy ustnej, jak i całego organizmu. Jest to istotny etap leczenia, który w znacznym stopniu zmniejsza ilość drobnoustrojów chorobotwórczych.

 • Krok 4

  Stomatologia zachowawcza i endodoncja

  Na tym etapie opracowywane są wszystkie ubytki próchnicowe. Leczymy zęby kanałowo i odbudowujemy strukturę anatomiczną zębów, aby nadać im estetyczny wygląd i przywrócić pełną sprawność funkcji.

 • Krok 5

  Protetyka i implantologia

  Wykonujemy uzupełnienia protetyczne: licówki, korony, mosty oraz protezy. Wszczepiamy również implanty. W razie konieczności przeprowadzamy augmentację kości wyrostka zębodołowego i zabieg podniesienia zatoki szczękowej.

 • Krok 6

  Zakończenie leczenia i profilaktyka

  Aby utrzymać długotrwałe efekty przeprowadzonego leczenia, niezbędna jest okresowa kontrola stanu zdrowia jamy ustnej oraz regularne oczyszczanie i fluoryzacja zębów.

Zakończenie leczenia

Profesjonalny sprzęt

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt zabiegowy oraz diagnostyczny
renomowanych producentów.

Nowoczesne fotele

stomatologiczne

Pracujemy na nowoczesnych unitach stomatologicznych uznanego niemieckiego producenta - firmy KAVO. Profesjonalny sprzęt umożliwia ustawienie ergonomicznej pozycji zarówno dla Pacjenta jak i lekarza oraz pozwala na wykonywanie zabiegów bezboleśnie, przy jednoczesnym zastosowaniu najnowszych standardów w dziedzinie leczenia stomatologicznego.
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn

Mikroskopy zabiegowe

Większość naszych prac wykonujemy pod mikroskopem. Urządzenia te umożliwiają prawidłowe oświetlenie miejsca pracy oraz powiększenie obszaru zabiegowego. Przekłada się to na ogromną precyzję wykonywanych prac, a tym samym zwiększa komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Nasze unity stomatologiczne wyposażone są w nowoczesne mikroskopy firmy LEICA.

Fotel stomatologiczny

dla najmłodszych

Najmłodszym Pacjentom proponujemy leczenie na specjalnym, dziecięcym fotelu stomatologicznym. Kolorowy unit, zabawki oraz książki dla dzieci umożliwiają leczenie maluchów w poczuciu bezpieczeństwa i atmosferze komfortu. Przed zabiegiem staramy się opowiedzieć dziecku o korzyściach leczenia, natomiast w jego trakcie maluch może oglądać na monitorze ulubione kreskówki.
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn
Witamy w Klinice Stomatologia Strzeszyn

Tomograf 3D

Dysponujemy najwyższej klasy tomografem 3D firmy KAVO, umożliwiającym wykonanie precyzyjnych, przestrzennych zdjęć jamy ustnej (tzw. badanie CBCT). Tomografia komputerowa pozwala na wyjątkowo dokładną diagnostykę uzębienia - dzięki zdjęciom w wysokich rozdzielczościach możliwe jest zobrazowanie nawet najdrobniejszch szczegółów struktury anatomicznej zębów.

Do dyspozycji Pacjentów oddajemy doświadczony zespół

lekarzy-stomatologów, gabinety wyposażone w najwyższej klasy

sprzęt oraz nowoczesną pracownię RTG.

Bezbolesne znieczulenie
Dzięki zastosowaniu znieczulenia komputerowego, zapewniamy Pacjentom maksymalny komfort w trakcie zabiegu.
Pełna diagnostyka
Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym. Umożliwiamy wykonanie wszystkich niezbędnych badań diagnostycznych w jednym miejscu.
Szczoteczka do zębów
Dla każdego Pacjenta mamy w prezencie niespodziankę pomagająca utrzymać higienę jamy ustnej.
Klinika przyjazna dzieciom
Życzliwe podejście i przyjazna atmosfera sprzyja budowaniu dobrych skojarzeń od najmłodszych lat. Dysponujemy specjalistycznym fotelem stomatologicznym dla najmłodszych.
Bezpieczny gabinet
Rygorstycznie respektujemy wytyczne Ministerstwa Zdrowia dot. zapobieganiu zarażeniem COVID-19. Nasi Pacjenci mają pewność bezpiecznego leczenia.
Parking dla pacjentów
Dysponujemy monitorowanymi miejscami parkingowymi dla naszych Pacjentów.
Przypomnienie o wizycie
Przed nadchodzącym terminem zaplanowanej wizyty informujemy naszych Pacjentów powadomiemieniem SMS.
Komfortowa poczekalnia
Komfort odwiedzających nas Pacjentów to jeden z naszych priorytetów. W oczekiwaniu na wizytę proponujemy rozgościć się na wygodnej kanapie i posłuchać dobrej muzyki.
Klimatyzowane gabinety
Aby zapewnić Pacjentom maksymalny komfort przed oraz w trakcie wizyty, nasze gabinety oraz recepcja są klimatyzowane.

Umów się na wizytę

*przez kliknięcie przycisku 'Wyślij wiadomość', użytkownik oświadcza, że zapoznał się i zaakceptował postanowienia Polityki prywatności.
Twoja wiadomość została wysłana.

Mapa dojazdu

Klinika Stomatologia Strzeszyn znajduje się przy ul. Epickiej 1 (przy skrzyżowaniu z ul. Literacką).